O firme

Profil firmy

Čo robíme

Holding Z+M Group je jedným z najsilnejších hráčov na poli komplexných tlačových riešení na Slovensku a v Českej republike.

Naše dcérske firmy pôsobia na trhu od roku 2000. Preto máme bohaté skúsenosti, stabilné postavenie a širokú sieť partnerských firiem na trhu IT, vďaka ktorým sme nezávislým poskytovateľom efektívnych riešení.

Naša spoločnosť sa od svojho vzniku dynamicky rozvíja a v súčasnej dobe zamestnáva takmer 800 zamestnancov. Z tohto počtu viac ako ¾ zamestnanci so zmenenou pracovnou schopnosťou.

Hlavné sídlo firmy, vrátane celej výroby a väčšiny skladových priestorov je v Ostrave, pre Slovensko je hlavným sídlom Čadca s novo vybudovanými skladovými priestormi v Rakovej. Pre zaistenie adekvátnej plošnej podpory a obsluhy všetkých zákazníkov na Slovensku a v Českej republike máme obchodné pobočky v Bratislave, Košiciach, Prahe, Brne a Ostrave. Dcérske firmy Z+M Group môžete nájsť aj v Nemecku, Poľsku, Rakúsku a Maďarsku.

Čo ponúkame

V minulosti bola našou špecializáciou výhradne výroba alternatívnych a renovovaných tlačových kaziet. V tomto obore máme bohaté skúsenosti. Na Slovensku a v Českej republike sme radení medzi najväčších výrobcov.

Postupom času sme začali našim zákazníkom zaisťovať ďalšie súvisiace služby servisného zabezpečenia tlačiarní a dodávku tlačových strojov. Túto oblasť chceme ďalej rozvíjať a preto je naším hlavným cieľom komplexná starostlivosť v oblasti tlačového prostredia. Veľkou výhodou pre našich zákazníkov je nezávislosť skupiny Z+M Group. Naše ponuky nestaviame iba na produktoch jednej značky, našimi dodávateľmi všetci veľkí hráči na trhu. Vďaka tomu sme schopní vyhľadať skutočne optimálne riešenie pre malú kanceláriu, rodinnú firmu, všetky druhy škôl a vzdelávacích zariadení, štátnych inštitúcií ale sme partnermi „na mieste“ aj pre veľké korporácie.

Tlačové riešenie vieme zaistiť presne podľa Vášho priania – stroje Vám ponúkame do prenájmu na bezplatnú zápožičku alebo Vám ich predáme. Zaistíme kompletný servis od dodávky papiera a tlačových náplní, servis zariadenia po skartáciu alebo uloženie dokumentov.

Softwarové produkty na správu a monitoring tlače, IT vybavenie ako PC stanice, notebooky, servery aj papier nájdete v našej ponuke.

Objednávku produktov a služieb je možné realizovať aj v režime tzv. „Náhradného plnenia“ podľa platných zákonov SR cez našu spoločnosť Z+M Finance spol. s r.o. a to vždy na základe vzájomnej dohody.

Náš team

Management
Obchodné oddelenie office Čadca


Obchodné oddelenie office BratislavaObchodné oddelenie office Košice


Servis tlačových zariadení

Sklad RakováRozvoz tovaru


Referencie

Medzi našich obchodných partnerov patrí viac ako 1500 zákazníkov z rôznych odvetví Slovenska, Českej republiky, Poľska, Nemecka a niektorých ďalších krajín.

Zobraziť referencie

  • Kia Motors Slovakia
  • Slovenské elektrárne, a.s.
  • Jadrová a vyraďovacia spoločnosť, a.s.
  • Mesto Trenčín
  • Mesto Trnava
  • Mesto Poprad
  • Magistrát hl. mesta SR Bratislavy
  • Nemocnica Zvolen a. s.
  • Krajský súd Košice
  • TAURIS a. s. Rimavská Sobota

Certifikáty a životné prostredie

Certifikáty

Sme držiteľmi mnohých certifikátov, ktoré zaručujú vysokú kvalitu poskytovaných služieb a výrobkov.

Norma ISO 9001 špecifikuje požiadavky na systém managementu, ktorý sa vzťahuje na renováciu, výrobu a predaj tonerových a atramentových kaziet do tlačových a kopírovacích zariadení a predaj, prenájom a servis tlačových a kopírovacích strojov.

 

Norma ISO 14001 špecifikuje požiadavky na systém environmentálného managementu vzťahujúci sa na renováciu, výrobu a predaj tonerových a atramentových kaziet do tlačových a kopírovacích zariadení a predaj, prenájom a servis tlačových a kopírovacích strojov.

Životné prostredie

Nikomu z nás by nemalo bAyť ľahostajné prostredie, v ktorom žijeme a v ktorom budú žiť naše deti. Zodpovednosť voči životnému prostrediu môžeme prejaviť okrem iného aj tým, aké produkty nakupujeme a ako s nimi naložíme keď doslúžia.

Preto pre Vás zabezpečujeme ekologickú likvidáciu kaziet a ich častí.

Ekologická likvidácia

U tlačiarní a iných elektronických zariadení sa stalo bežnou praxou odovzdanie použitého zariadenia na zberné miesto, u kaziet to tak väčšinou nie je. Firmám, ktoré nakupujú výhradne originálne kazety, ponúkame odkúpenie a odber použitých kaziet, ktoré recyklujeme alebo ekologicky likvidujeme.

Recyklácia a výkup prázdnych kaziet

Ďalšou možnosťou, ako významne prispieť k ochrane životného prostredia, je nakupovanie renovovaných kaziet. Všetky kazety recyklované, pri renovácii sa vymenia tie diely, ktoré by už ďalej nemohli garantovať 100% kvalitu tlače. Každá kazety teda môže byť použitá mnoho krát, čo zásadne znižuje potrebu financií a materiálu pre ich výrobu a likvidáciu.

Poskytnutím prázdnych kaziet a odkúpením kaziet alternatívnych významne prispejete k ochrane životného prostredia.

Spoľahlivý partner

Na základe hodnotenia bola Z+M GROUP v hodnotiacom informačnom systéme udelená Pečať spoľahlivosti, ktorú doposiaľ v roku 2018 získalo z 11.381 dodávateľov verejných obstarávaní len 17,17% vysoko hodnotených podnikov.

Spoločnosť plniaca povinnosti

Týkajúce sa elektrických a elektronických zariadení a odpadov z nich v súlade s platnou legislatívou Slovenskej republiky z rok 2019.

Politika integrovaného systému riadenia

Manažerstvo bezpečnosti informácií

Autorizované partnerstvá

  iso-9001-sk-platne-do-20_06_2023-nahled2.jpg iso-9001-en-platne-do-20_06_2023-nahled2.jpg Certifikat ISO 14001-sk.ver.-1

Výkup tonerov

Vykupujeme iba jeden krát vypísané, nepoškodené, originálne kazety!

Výkup prázdnych tonerov

Prejsť na formulár