Kariéra

Kariéra v Z+M Group

Holding Z+M Group zamestnáva v súčasnej dobe okolo 800 zamestnancov, z čoho takmer ¾ tvoria osoby so zdravotným postihnutím. Ponúkame zamestnanie v stabilnej firme, ktorá je na trhu viac ako 17 rokov a neustále expanduje. Pracovať môžete na centrále v Bratislave alebo na pobočkách v Čadci a Košiciach.

 Radi by ste u nás pracovali? 

 Svoje životopisy posielajte na praca@zmgroup.sk

 Voľné pracovné pozície:

V súčasnosti nemáme žiadne voľné pracovné miesto, samozrejme Vaše životopisy budú riadne uchované a v prípade, že sa situácia zmení, budete pozvaní na osobný pohovor.


Nenašli ste medzi ponúkanými pozíciami takú, ktorá by Vás zaujala? I tak nám pošlite svoj životopis  a my Vás zaradíme do databázy uchádzačov a keď sa niektoré z pozícií uvoľním ozveme sa Vám! K životopise prosím pripíšte o aký druh práce by ste mali záujem. Životopisy posielajte mailom na email: praca@zmgroup.sk.

Aby sme si Vás mohli zaradiť do databázy záujemcov o zamestnanie, pripojte ku svojmu životopisu súhlas so spracovaním osobných údajov v znení:

„Poskytnutím svojich osobných údajov v rozsahu údajov uvedených v zaslanom životopise, motivačnom liste a ďalších dokumentov, dávam spoločnosti Z+M servis a.s., IČO: 44195591, súhlas na ich spracovanie a uchovanie v databáze uchádzačov o zamestnanie pokiaľ nedôjde o jeho odvolanie písomnou formou.“