Interaktívne tabule

Naštartujte kreativitu študentov
a zlepšite spoluprácu
zamestnancov

Vstúpte do sveta najmodernejších technológií a posuňte vzdelávanie a komunikáciu vo firmách o úroveň vyššie.

Moderná škola, efektívna firma

Interaktívne tabule Hikvision sú vybavené najmodernejšími technológiami a ponúkajú vynikajúce vizuálne funkcie pre rôzne potreby študentov aj zamestnancov. Sú skvelým pomocníkom pri vyučovaní ale aj videohovoroch. Pokročilá a flexibilná spolupráca je najväčšou výhodou interaktívnej tabule Hikvision, ktorá zlepšuje efektivitu tímovej spolupráce a produktivitu.

Vďaka spojeniu výkonných plochých panelov a flexibilného softvéru Hikvision ponúka skvelé riešenie pre videokonferencie aj vzdelávanie, kdekoľvek potrebujete.

Ovládacie menu
v slovenčine
Jednoduché ovládanie
panelu
Špičková ostrosť
obrazu
Vysoké rozlíšenie
a kontrast
5 ročná záruka
so servisom
Garantujeme servis
do 72 hodín
8 MPx kamera
a 6 mikrofónov
Špičková kamera a mikrofóny
s dosahom až 8 metrov

Interaktívna tabuľa pre školy

Učenie nebolo nikdy zábavnejšie ako teraz! Naše interaktívne tabule Hikvision vtiahnu študentov do procesu výučby plného interakcií. Vďaka vysokému jasu, kontrastu a pozorovaciemu uhlu až 178° predbehnú klasické tabule.

Chcete do aktivity zapojiť naraz viac študentov? Interaktívna tabuľa zvládne naraz až 45 dotykov! Tabuľa je navyše smart - pripojíte ju na internet a prehráte akýkoľvek multimediálny obsah. Výkonné reproduktory prinášajú jasný zvuk v celej triede.

Interaktívne tabule sú pevné so životnosťou až 50 000 hodín, s množstvom portov na pripojenie podľa Vašej potreby. Ku každej tabuli dodávame sadu na uchytenie na stenu a záruku 5 rokov. Ku každej interaktívnej tabuli Vám navyše dáme aj darček - notebook Dell Vostro 3515 s uhlopriečkou 15.6”.

Objavte nový spôsob výučby už dnes s našimi interaktívnymi tabuľami.

Mám záujem o ponuku

Interaktívne panely pre firmy

Využite plný potenciál vašich tímových stretnutí! Naše až 86-palcové interaktívne panely prinášajú ostrý obraz v rozlíšení 4K, ktorý vás vtiahne do prezentácií a videokonferencií. S možnosťou 45 dotykových bodov môžu vaši zamestnanci súčasne pracovať na jednej úlohe, čím sa posilňuje tímová spolupráca a inovácie.

Interaktívny panel obsahuje tiež integrovanú 4K kameru a výkonný všesmerový mikrofón s dosahom až 8 metrov - ideálne pre jasné a živé videokonferencie. S našimi panelmi pre firmy je vaše komunikačné centrum úplne bez káblov, vďaka vstavanému WiFi a Bluetooth. A to všetko s našou 5-ročnou zárukou, inštalačnou sadou na uchytenie na stenu a notebookom Dell Vostro 3515 s uhlopriečkou 15.6” ku každému interaktívnemu panelu ZDARMA.

Vylepšite svoje obchodné alebo interné stretnutia hneď dnes!

Mám záujem o ponuku

Referencie

Už viac ako 20 rokov sme spoľahlivým partnerom pre školy a firmy a naša spolupráca je vždy vysoko hodnotená našimi zákazníkmi!

Konferenčný displej HIKVISION nám výrazne zjednodušil online komunikáciu s našimi dodávateľmi a partnermi. Taktiež nám pomohol zvýšiť efektivitu interných porád a stretnutí.
Ing. Dominik Babic
Administrátor IT
Pierre Baguette s.r.o.
Displej Hikvision nám uľahčil výučbu. Pre deti je hodina zaujímavejšia a efektívnejšia. Nakoľko sme sa rozhodli inštaláciu zabezpečiť svojpomocne, ochotne nám technici na diaľku poradili potrebné kroky k úspešnému užívaniu displeja.
Peter Rošták
Správca IT na ZŠ s MŠ
Rudolfa Dilonga v Trstenej

2 modelové rady panelov v rôznych uhlopriečkach

Rad

Pro

64GB interné úložisko Kontrast 1200:1 Uhlopriečky 65” / 75” / 86” Naraz až 45 dotykových bodov Výkonnejší procesor
od 1695 €
Rad

Business

64GB interné úložisko Kontrast 4000:1 Uhlopriečky 65” / 75” / 86” Naraz až 45 dotykových bodov Výkonnejší procesor Kamera + mikrofón
od 1995 €
+ množstvo príslušenstva

Na všetky produkty poskytujeme 5 ročnú záruku

Garantujeme Vám rýchle servisné služby do 72 hodín, aby ste mohli neustále využívať výhody našich produktov bez prerušenia.

Najčastejšie otázky

Akú veľkosť obrazovky zvoliť do priestoru kancelárie alebo školskej triedy?

Študenti by mali byť schopní ľahko prečítať 20-bodové písmo z najvzdialenejšieho bodu od displeja v triede. Na toto určenie použite túto jednoduchú rovnicu: 3x veľkosť uhlopriečky obrazovky = najväčšia vzdialenosť, z ktorej môže študent ľahko prečítať text na displeji. Displej s uhlopriečkou 70 palcov tak môže slúžiť študentom až do vzdialenosti 5.3 m a 84 palcový displej môže slúžiť študentom až do vzdialenosti 21 m.

Aké rozlíšenie displeja zvoliť?

V dnešnej dobe je štandardom rozlíšenie 3840x2160. Menšie rozlíšenie môže mať vplyv na rozmazanosť a nepríjemný vizuálny zážitok.

Aké sú záručné podmienky a servis?

Záruka na všetky interaktívne displeje HIKVISION je 5 rokov. Životnosť panela je min. 50 000 hod. Servis je priamo u zákazníka. V rámci rozšírených servisných služieb je možná výmena displeja za displej.

Je potrebný duálny systém?

Štandardom je operačný systém Android, ktorý podporuje prístup do Google Play. Samozrejme je možné zakúpiť modul OPS alebo pripojiť notebook alebo počítač. Prepínanie medzi operačnými systémami ja na jeden klik.

Sme spoľahlivý partner

Vďaka dvadsaťtri ročným skúsenostiam a pôsobeniu v 8 krajinách sme sa stali dôveryhodným partnerom pre široké spektrum klientov, vrátane ministerstiev, automobiliek, samospráv a vzdelávacích inštitúcií. Naša serióznosť a kvalita práce je potvrdená certifikátmi ISO 9001, ISO 14001 a ISO 27001. Sme hrdí na to, že poskytujeme pridanú hodnotu pre spoločnosť tým, že zamestnávame a integrujeme pracovníkov so zdravotným postihnutím.

23 rokov

pôsobíme na trhu

800

zamestnancov

Pripravíme Vám cenovú ponuku

Ak Vás interaktívne tabule zaujali, nechajte nám na seba kontakt. Ozveme sa Vám a navrhneme efektívne riešenie pre Vašu školu alebo firmu.

Vaše meno: *

Názov školy alebo firmy:

E-mail: *

Telefón: